Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce am invatat bancu asta

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
PuSsY




Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/01/2010

Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Ce am invatat bancu asta   Ce am invatat bancu asta Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 6:42 pm

Era odata o fata la scoala. Si vede scris pe tabla pu*a . O intreaba pe invatatoare ce inseamna . Aceasta ii spune ca inseamna bratz. Cand fata se duce acasa vede scris pe pereti pi*da. O intreaba pe ma-sa ce inseamna. Ea ii spune ca inseamna palma. Vede scris si *oaie. Ma-sa ii spune ca inseamna ochi.
Odata cand trebuie sa mearga in excursie nu ajunge cu mana la geamantanul de deasupra capului ei (fata era in autobuz). II spune conductorului :
- Nenea, ia-mi si mie geamantanul ala de sus ca ai p*la mai lunga.(soferul se uita furios)
Fata continua:
- Ce belesti *oaiele alea asa la mine ca iti dau acuma un dos de p*zda!
Sus In jos
clasSiK
Admin CS
Admin CS
clasSiK


Mesaje : 30
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 32

Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Re: Ce am invatat bancu asta   Ce am invatat bancu asta Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 7:12 pm

Mai pussy mai da ce ai facut aici o GRAMADA DE TOPICURI deschise aiurea trebuia sa deschizi doar UNU si restu' bancurilor le puneau ca reply la acel topic .....pfaiiii.....pe alt forum primeai warn nivel maxim .... in fine...Wink


Rog un moderator sa faca ordine pe aici ... Very Happy ! ! !
Sus In jos
beclereaN
Administrator
Administrator
beclereaN


Mesaje : 55
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Re: Ce am invatat bancu asta   Ce am invatat bancu asta Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 8:00 pm

RAZVANE UNDE AI SCRIS UN BANC RESTU DAI REPLY SI SCRI ACOLO NU MIA FA NEW TOPICS CA TE BANEZ PE FORUM
Sus In jos
https://csplaycssb.forumgratuit.ro
Trust
Admin CS
Admin CS
Trust


Mesaje : 40
Data de inscriere : 16/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Galautas,Harghita

Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Re: Ce am invatat bancu asta   Ce am invatat bancu asta Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 8:49 pm

Pussy dupa ce faci topic dai post reply si mai pui in el bancuri...sper ca ai inteles daca nu mai intreaba ok? Wink Wink Wink
Sus In jos
virus




Mesaje : 13
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : sibiu

Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Bancuri bune   Ce am invatat bancu asta Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 12:05 pm

este bun de tot bancu numai ca sa nu mai posteze si alte topicuri ci numai in acesta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce am invatat bancu asta Empty
MesajSubiect: Re: Ce am invatat bancu asta   Ce am invatat bancu asta Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce am invatat bancu asta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Caffe :: Glume si Jocuri forumiste-
Mergi direct la: